Video İndir - Instagram

Instagram Videolarını Kolayca İndirin
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 5.9 MB
  • Version 1.1
  • Dil TR / EN
  • Firma Eflatun Apps
Instragram videoları indirme aracı olan Video İndir - Instagram uygulaması ile istediğiniz Instagram videosunu aynı kalitede ve hızda sorun yaşamadan indirebilirsiniz.

Video İndir - Instagram Uygulaması sayesinde Instagramda bulunan videoları kolayca telefonunuza kayıt edebilirsiniz. Kullanımı oldukça basit olan Video İndir - Instagram uygulaması tamamen ücretsizdir. Üç adımda kolayca Instagram videolarını indirebilir ve diğer sosyal medyalarda paylaşabilirsiniz. Android için üretilmiş uygulama kullanıcılar tarafından yüksek beğeni almış ve indirme sayısı oldukça yükselmiştir. 

Uygulamamız ile kolayca video indirme aşamamız şu şekildedir.

  1. Video Downloader uygulamamızı açıyoruz ve ardından
  2. Instagram'ınızı açıyoruz. Daha sonra indirmek istediğimiz videonun olduğu sayfaya geliyoruz.
  3. Bu sayfadaki videoları göster butonuna basın ve ekrana gelen videolar arasından istediğiniz videoyu seçerek galerinize videoyu kaydedin.

Kullanımı bu kadar basit olan Video İndir - Instagram uygulaması Türk geliştiriciler tarafından geliştirilip tamamen ücretsiz bir şekilde sunmuştur.

Uygulamayı kullanırken uygulama içerisinde Instagram kullanıcı adı ve şifrenizi girmediğiniz için tamamen güvenli bir uygulamadır ve hesaplarınız ile bir bağlantısı yoktur. 

Daha Fazla Göster
Video İndir - Instagram indir